








11 500 ₴
Сучасний, дизайнерський, стіл LOFT приваблює своєю оригінальною стільницею з натурального дерева надає столу шарм і індивідуальність.Тільки ручна робота та поєднання холодного металу та теплого дерева перетворює стіл LOFT незамінною частиною інтер'єру квартири або заміського будинку.
Наші столи ми виробляємо з натурального дерева! Стільниця покрита німецькою олією Remmers.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Габарити: • довжина -130 см • ширина — 70 см • висота — 75 см • товщина стільниці — 4 см
Стільниця: • Ясен (покрита німецькою олією Remmers)
Матеріал опор: • Метал + чорне порошкове фарбування;
Стіл слугуватиме вірою й правдою не один рік...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма | Прямокутна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 750 мм |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Доставка/Оплата | Термін доставки 5-7 днів. Передоплата 20% |
| Особливості | Не розкладний |
| Вид | Обідні столи |
| Ширина | 70 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Матеріал стільниці | Дерево: Дерево |
| Довжина, см | 130 |
| Глибина | 130 см |
| Матеріал ніжок | Метал |