

2 930 ₴
Дзеркало настінне!
У дзеркала дуже стійка конструкція, вона добре підійде в будь-який стиль як у квартиру, так і в салон.
Дзеркало в рамі з цілісного натурального дерева! Дерево не клеєне.
Виробництво Україна.
Настінне дзеркало, виготовлене в дерев'яній рамці. Дзеркало має чудову відбивну поверхню. Ця модель чудово доповнить кімнату. Це сучасна модель, яка ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.
Характеристики:
Матеріал:
Цвет:
Габаритні розміри:
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Для офісу, Для дому, Салони краси, Для ванної кімнати |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | Дерево |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб родос світлий, Дуб світлий сонома, Дуб Кентербері, Ясень темний Шимо, Ясень Белладжіо, Дуб атланта, Дуб родос, Ясень темний Анкор, Дуб молочний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Вага | 5000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 110 |
| Тип | Настінні |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Доставка/Оплата | Доставка до 5-ти робочих днів, ПЕРЕДОПЛАТА - 200 грн. Вартість доставки від - 300 грн. |
| Призначення | Для дому |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Ширина, см | 70 |
| Колір рами | темний горіх |
| Поверхня | Матові |
| Ширина рами/багета, см | 4.5 |
| Кількість вантажних місць | 1 |