



4 000 ₴
Табурет - невід'ємний елемент стильного сучасного інтер'єру! Стілець в стилі Лофт (Loft) Виконаний із сталі і дерева. Сталевий каркас пофарбований високоякісною порошковою фарбою. Сидіння виконано з дерева - ясен! Дерево покрите німецьким масло-воском "Remmers". Даний барний стілець легко впишеться як в житлове приміщення так і в будь-який інший заклад, такі як бари, ресторани і кафе!
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Ясен білий, Ясень Коїмбра, Дуб молочний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Покриття | Масло+віск |
| Колір каркасу | Білий, Чорний, Венге, Графіт металік |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Колір | Бежевий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Матеріал основи | Натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Висота сидіння стільця | 700 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 700 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Квадратні |
| Розміри | 700х350х350 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Доставка/Оплата | Доставка до 7-ми робочих днів, ПЕРЕДОПЛАТА - 200 грн |
| Вид | Барний табурет |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Поверхня | Матові |
| Стиль | Лофт |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал фасаду | Дерево |
| Ширина, мм | 350 |
| Глибина, мм | 350 |
| Висота, мм | 700 |