




3 240 ₴
Дзеркала добре підійде в будь-який стиль як у квартиру, так і в салон. Дзеркало має чудову відбивну поверхню.
Дзеркало в рамі з натурального дерева та вироблене ручною роботою!
Виробництво Україна.
Ця модель чудово доповнить кімнату. Це сучасна модель, яка ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.
Характеристики:
Матеріал:
Дерево: Ясен
Колір: Білий
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Для офісу, Для дому, Салони краси, Для ванної кімнати |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | Дерево |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Ясен білий, Ясень шимо світлий+Білий, Ясень Шимо світлий, Ясень, ясень світлий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Вага | 5000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 150 |
| Розміри | 150х50 |
| Тип | Настінне |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Доставка/Оплата | Доставка до 5-ти робочих днів, ПЕРЕДОПЛАТА - 200 грн. Вартість доставки від - 300 грн. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Ширина, см | 50 |
| Колір рами | Білий |
| Ширина рами/багета, см | 8 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Довжина, см | 150 |