



700 ₴
Ключниця в мінімалістському стилі створить відчуття комфорту і у вашому домі!
Настінна ключниця складається з одного загального отвору, що дасть можливість розмістити різні дрібниці на видному місці.
Для кріплення на стіну, із задньої є отвори.
Розмір ключниці:
висота 10 см.
довжина 35 см;
глибина 4 см.
Матеріал: Дерево (Ясен)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість ключів | 7 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 100 мм |
| Глибина ключниці | 40 мм |
| Висота ключниці | 350 мм |
| Вага ключниці | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутна |
| Висота, см | 10 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Ширина, см | 35 |
| Глибина, см | 4 |
| Декорування | Однотонні моделі |