



800 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома + трюфель, Дуб сонома, Білий, Дуб молочний |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 20 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Глибина | 125 мм |