






2 930 ₴
Дзеркало настінне у скандинавському стилі!
Дзеркало настінне у рамі з натурального дерева ясен добре впишеться у будь-який стиль.
Воно актуальне як для житлових приміщень, так і для комерційних (салонів краси, магазинів, кафе)
Дзеркало в рамі з натурального дерева! Дерево не клеєне.
Виробництво України.
Настінне дзеркало, виконане у дерев'яній рамці. Дзеркало має відмінну поверхню, що відбиває. Дана модель чудово доповнить спальну кімнату, передпокій і вітальню.
Це модель у скандинавському стилі, де натуральні матеріали відіграють першочергову роль.
Мінімалістичний стиль ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.
У дзеркала передбачені навісні кріплення, його можна як приставити, так і повісити на стіну
Характеристики:
Матеріал:
Дерево: Ясен.
Колір:
На вибір горіх, шварц, натур і вайс. Індивідуально можемо підібрати колір, що відповідає Вашому інтер'єру.
Дзеркало вкрите масло-віском з водовідштовхуючим ефектом
Габаритні розміри:
Ширина – 40 см.
Висота – 150 см.
Ширина рами - 4 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Для офісу, Для дому, Салони краси, Для ванної кімнати |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | Дерево |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Ясень Шимо світлий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 400 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Вага | 5000 г |