




1 500 ₴
Показати оптові ціниДерев'яна полиця з маски дерева з прихованими кріпленнями - 160 х 22 х 1000 мм
Переваги полиць із дерева!
Дерево — лідер з екологічності серед усіх матеріалів. Безумовно, дерев'яні деталі в інтер'єрі освіжають його та наближають до природи.
Основні плюси дерев'яних полиць:
Полиця з натурального дерева:
| Основні | |
|---|---|
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 2 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Глибина | 160 мм |