
900 ₴
Принадність і практичність саме дерев'яних ящиків у тому, то згодом вони стають тільки кращими — подряпини, потертості, відколи надають виробам додатковий шарм. Якщо ви вирішили змінити стиль вашого приміщення ящик — найкращий варіант.
Ящик виготовлений з масиву сосни та пофарбований у білий колір.
Габаритні розміри:
Ящик забезпечений вирізаними ручками. Такий ящик дуже зручно переносити
Основне призначення: це складання та зберігання різних речей, овочів і фруктів, зокрема підходить для зберігання упакованих харчових продуктів
Ящик виготовлений із натуральної деревини належним чином підготовленої й обробленої. Усі використовувані ламелі висушені, ретельно пророгані та відшліфовані.
На час доставки ящик пакується в стрейч-плівку.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Матеріал | Сосна |
| Тип | Дерев'яні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Доставка/Оплата | Відправка товару протягом 5-ти робочих днів. ПЕРЕДОПЛАТА - 100 грн! |