









2 620 ₴
Призначення ревізійних люків.
Ревізійні люки в
загалом застосовуються для доступу до технічних комунікацій, від сантехнічних
кранів, до обслуговування та ремонту.
Використовується натискний люк як зовні, так і всередині приміщень, а також у
приміщеннях із підвищеною вологістю.
Унікальність конструкції двостулкових люків.
Всі люки під плитку обладнані плитою гіпсмолокистий лист вологостійкий, який прикручений до дверцят люка, роль площині для личкування керамічною плиткою або мозаїкою.
Для тривалішого терміну експлуатації у вологих приміщеннях, всі металеві деталі люків пофарбовані антикорозійною емаллю, що так само не тільки захищає конструкцію від іржі, але й надає унікального, красивого вигляд.
Натискний люк під плитку забезпечить вам легкий і комфортний доступ для ревізії інженерних комунікацій, а також збереже естетичний інтер'єр дизайну вашого приміщення.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Сірий |
| Спосіб установки | Настінний |
| Застосування люка | Під плитку |
| Спосіб відкривання люка | Натискний |
| Наявність замку | Так |
| Герметичний | Ні |
| Вага люка | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина люка | 300 мм |
| Висота люка | 1000 мм |
| Глибина люка | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір ревізійного люка | 30х100 см |
| Навантаження на дверцята | 25 кг |
| Тип | Люк з замком |
| Доставка/Оплата | Відправка товару до 7 робочих днів/ Передоплата 160 грн |
| Матеріал | Сталь |
| Призначення | Під плитку |
| Вид монтажу | Настінний |
| Тип люка | Натискні люки |
| Вага | 16 |