


2 000 ₴
Полиця з прихованими кріпленнями 250х40х1000
Переваги полиць із дерева!
Дерево — лідер з екологічності серед усіх матеріалів. Безумовно, дерев'яні деталі в інтер'єрі освіжають його та наближають до природи.
Полиця зроблена з термодерєва (термомомодефікована сосна) Полиця стійка до будь-яких погодних змін і до грибка.
Основні плюси дерев'яних полиць:
Полиця з натурального дерева:
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Висота | 40 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність дверцят | Ні |
| Глибина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Прямокутні |
| Тип | Відкриті |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Доставка/Оплата | Термін доставки 5 -7 днів / При замовленні від 1000 грн ПРЕДОПЛТАЛА 200 грн. |
| Матеріал полиць | Дерево |
| Особливості | Вузькі |
| Конструкція | Консольні |
| Призначення | Універсальні |
| Колір полиць | Білий / Латте |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість ярусів | 1 |
| Застосування | Для картин,Для посуду,На кухню,В спальню_old,В гостинную_old,Для дитячої комнаты_old |
| Поверхня | матова |
| Розташування | Настінні |
| Стиль | Лофт |