









6 700 ₴
Вішак у передпокій у стилі ЛОФТ.
Харктеристики:
Розміри: В/Ш/В – 180/60/30 см
Матеріал каркаса: Метал
Матеріал дереваЯсен
Покриття: Олія-віск
Опис:
- Стильна та практична вішака в передпокій!
Вішак зі сталі та дерева (ясінь) у стилі лофт, висока якість виготовлення.
Можна використовувати як для дому, так і для офісу. Натуральні матеріали дають змогу використовувати її не один рік, оскільки зовнішній вигляд виробу не змінюється впродовж багатьох років.
Меблі з металу зварні — забезпечують високу міцність, надійність...
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип вішалки | Підлогова, Переносна |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Призначення | Універсальна |
| Кількість гачків | 12 |
| Комплектація | |
| Полиця для взуття | 1 шт. |
| Полиця для головних уборів | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Гачки | метал |
| Фасади | натуральне дерево |
| Ніжки | метал |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Висота | 1800 мм |
| Вага | 12 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Розбірна конструкція | Ні |
| Кількість місць під парасольку | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 180 |
| Розміри | 180х60х30 см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Доставка/Оплата | Термін доставки 5-7 днів. Передоплата 20% |
| Матеріал | Метал + дерево |
| Вид | Вішалка |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Ширина, см | 60 |
| Поверхня | Матові |
| Стиль | Лофт |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Глибина, см | 30 |
| Колір фасаду | Горіх: Горіх |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал фасаду | Дерево |