






30 500 ₴
У виробництві вікон застосовуються тільки високоякісні матеріали та комплектуючі, як-от німецька фурнітура Roto, ґрунтові покриття та лаки на водній основі Zobel, два контури ущільнювача Deventer, водооживні профілі Gutmann, які в поєднанні з особливими властивостями тришарового клейового бруса з натурального дерева, розміром 68х82 мм забезпечують високу довговічність і надійність сучасних віконних конструкцій із натурального дерева.Виробництво виконується на високоякісному італійському обладнанні фірми SCM. Гарантія на виріб 5 років
Профіль
Тришаровий клейовий 68х82 мм, зібраний на мінішип або з цільними ламелями по всій довжині
Покриття (офарбування)
Професійна лакофарбова водно-акрилова ZOBEL (Німеччина)
Стеклопакет
Двокамерний 32 мм (3 скла) з енергоощадним, бронованим або мультифункціональним склом
Ущільнення
Двоконтурне DEVENTER (Німеччина)
Фурнітура
Поворотна, поворотно-відкидна, зсувна, похило-ссувна ROTO (Німеччина)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Призначення вікна | Звичайне |
| Броньоване вікно | Ні |
| Форма вікна | Прямокутна |
| Матеріал віконного профілю | Дерево |
| Заповнення світлопрозорої частини вікна | Склопакет |
| Тип скла (склопакетів) | Звичайне |
| Вид склопакету | Двокамерний |
| Фізичні властивості скла (склопакетів) | Енергозбереження, Сонцезахист, Шумоізоляція |
| Заповнення камери склопакета | Аргон |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
| Виробник | Roto |
| Додаткові характеристики | |
| Спосіб відкривання вікна | Поворотно-відкидне |
| Кількість стулок | 1 |
| Виконання скла | Прозоре |
| Комплектація вікна | Ущільнювачі, Ручки, Поворотно-відкидна фурнітура |
| Розміри | |
| Ширина вікна | 2100 мм |
| Висота вікна | 1400 мм |
| Товщина вікна | 68 мм |
| Товщина скла | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1400 мм |
| Тип | Зі склом |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Вид | Тристулкові вікна |
| Ширина | 2000 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Товщина | 61-70 мм: 68 мм |
| Гарантія | 5 років |
| Покриття | Професійне лакофарбове водно-акрилове ZOBEL (Німеччина) |
| Товщина склопакета | 32 мм |
| Фурнітура | ROTO |
| Монтажна глибина | 82 мм |
| Склопакет | Двокамерний |
| Камерність профілю | 2-х камерний |