




4 000 ₴
Табурет - невід'ємний елемент стильного сучасного інтер'єру! Стілець в стилі Лофт (Loft) Виконаний із сталі і дерева. Сталевий каркас пофарбований високоякісною порошковою фарбою. Сидіння виконано з дерева - ясен! Дерево покрите німецьким масло-воском "Remmers". Даний барний стілець легко впишеться як в житлове приміщення так і в будь-який інший заклад, такі як бари, ресторани і кафе!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Ясен білий, Ясень Белладжіо, Ясень Коїмбра |
| Стан | Новий |
| Покриття | Масло+віск |
| Тип підстави | Ніжки |
| Особливості | Підніжка |
| Стиль виконання | Лофт |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип меблів | барний стілець |
| Форма сидіння | квадратна |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Колір | Натуральний |
| Тип | Барний стілець |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підніжка | Так |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Поворотний механізм | Ні |
| Штабельована | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 350 мм |
| Глибина табуретки | 350 мм |
| Висота табуретки | 700 мм |
| Вага | 7 кг |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Ніжки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Квадратні |
| Розміри | 700х350х350 |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Доставка/Оплата | Доставка до 7-ми робочих днів, ПЕРЕДОПЛАТА - 200 грн |
| Вид | Барний табурет |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Поверхня | Матові |
| Стиль | Лофт |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал фасаду | Дерево |
| Ширина, мм | 350 |
| Глибина, мм | 350 |
| Висота, мм | 700 |