




3 480 ₴
Дзеркала добре підійде в будь-який стиль як у квартиру, так і в салон. Дзеркало має чудову відбивну поверхню.
Дзеркало в рамі з натурального дерева та вироблене ручною роботою!
Виробництво Україна.
Ця модель чудово доповнить кімнату. Це сучасна модель, яка ідеально впишеться в будь-який інтер'єр.
Характеристики:
Матеріал:
Дерево: Ясен
Колір: Білий
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Для офісу, Для дому, Салони краси, Для ванної кімнати |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | Дерево |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Ясен білий, Ясень, Ясень Белладжіо, Ясень Коїмбра, ясень світлий, Ясень Анкор світлий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Вага | 5000 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 150 |
| Розміри | 150х80 |
| Тип | Настінне |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Доставка/Оплата | Доставка до 5-ти робочих днів, ПЕРЕДОПЛАТА - 200 грн. Вартість доставки від - 300 грн. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Ширина, см | 80 |
| Колір рами | Білий |
| Ширина рами/багета, см | 8 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Довжина, см | 150 |