




1 600 ₴
Показати оптові ціниМатеріал – Ясен,дуб
Розмір – 325 х 325 мм
Висота – 32 мм
Декінг — найшвидший і найзручніший матеріал для виготовлення підлоги на будь-якій поверхні. Для його монтажу немає суворих вимог щодо рівності та вологості поверхні. Можна застосовувати, як трапік у сауну або лазню. Потрібен красива підлога на балкон? - Декінг. Конструкція підкладки дає змогу провітрювати дерев'яні ламелі, що робить його надійним в експлуатаці та продовжує термін експлуатації. З успіхом цей винахід можна застосовувати для садових доріжок і балконів.
Великим плюсом є можливість вирізати пластини декінгу за розміром балкона або затишної садової альтанки.
Ми використовуємо морозостійкі пластикові підкладки, саморізи з неіржавкої сталі та оливо-вісок німецької фірми Remmers!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип комплектуючого | Трапик |
| Ширина | 325 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Жовтий |
| Форма | Квадратна |
| Матеріал | Ясень |
| Товщина | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Доставка/Оплата | Доставка 5 робочих днів. При замовленні від 1000 грн - передоплата 200 грн. |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Застосування | Для балкона,Для мансарди,Для горища,Для лазні,Для дому,Для підлог |
| Поверхня | Гладка |
| Покриття | Масло |
| Порода дерева | Ясень |
| Декоративна обробка | Матова |