


150 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Порода дерева | Вільха |
| Обпиляність сторін | Чотирьохкантний брус |
| Ґатунок пиломатеріалу | 1 |
| Вологість | 8 % |
| Товщина пиломатеріалу | 24 мм |
| Ширина пиломатеріала | 100 мм |
| Довжина пиломатеріалу | 1000 мм |
| Калібрування | Так |
| Вигляд пиломатеріалу | Струганий |
| Термомодифікована деревина | Ні |