




800 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Бежевий, Натуральне дерево, Дуб сонома, Дуб сонома + трюфель |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Висота | 20 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Глибина | 125 мм |