



2 400 ₴/кв.м
Матеріал – Термоясень
Розмірр – 325 х 325 мм
Висота – 25 мм
Декинг - самий швидкий та зручний матеріал для виготовлення підлоги на любій поверхні. Для його монтажа немає сурових вимог по рівності та вологості поверхні. Можна використовувати, як трапик в сауну чи баню. Потрібна красива підлога на балкон? - Декинг. Конструкція підложки дозволяє провітрювати дерев"янні ламелі, що робить його надійним в експлуатації й продовжує термін експлуатації. З успіхом його можливо використовувати для садових доріжок та балконів.
Великим плюсом є можливість вирізати пластини декинга за размером балкона чи садової альтанки.
Мы використовуємо морозотривкі пластикові підложки та масло-віск немецкої фірмы Remmers
Переваги термообработаного ясеня:
Стійкий до висихання
Стійкий до перепадів температур
Стійкість до гниття та ураження комахами
Екологичность
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Модуль |
| Матеріал терасного покриття | Дерево |
| Порода дерева | Ясень |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -20 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. |
| Вид | Повнотіла |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге |
| Додаткові характеристики паркету | |
| Наявність фаски | Да |
| Тип покриття | Олія з воском |
| Додаткові характеристики дошки | |
| Вологість | 6 % |
| Сорт статевої дошки | Екстра |