



150 ₴
Показати оптові ціниЛиштва сосна зрощена без сучка пряма 70х12х2150 мм
Лиштва дерев"яна – це вид погонажних виробів, які є собою зроблені із дерев"яного профіля планки, котрі накладаються по периметру вікна або двері та закривають відстань між стіной та віконною рамой чи дверною луткою.
Лиштва дерев"яна виготовляється з екологічно чистої деревини-сосна, вологість 8 - 12%.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип дверного погонажу | Звичайний |
| Вид дверного погонажу | Налічник |
| Матеріал погонажу | Дерево |
| Порода дерева | Сосна |
| Колір | Жовтий |
| Форма лиштви | Плоский |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Стан | Новий |