


150 ₴
Показати оптові ціни| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип дверного погонажу | Звичайний |
| Вид дверного погонажу | Налічник |
| Матеріал погонажу | Дерево |
| Порода дерева | Сосна |
| Колір | Бежевий |
| Форма лиштви | Округлений |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 13 мм |
| Стан | Новий |