




7 100 ₴
Дзеркало з масиву дуба підкреслює його натуральність і природність
Дзеркало добре підійде як у ресторан і салон,так і в житлову оселю.Дзеркало має відмінну відображаючу поверхню
Дзеркало в рамі з натуральної деревини ручної роботи,зістарено та вскрито натуральною тунговою олією
Виробництво Україна
Дана модель чудово доповнить кімнату,вона зроблена максимум натурально та чудово впишеться в любий інтер'єр
Матеріал:
Дерево:масив дубу
Ширина рами:8-10 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Для офісу, Для дому, Салони краси, Для ванної кімнати |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома, Дуб белфорд, Дуб сонома, Дуб венге, Дуб альпійський, Дуб атланта, Дуб родос, Дуб ліндберг, Дуб седан, Дуб, Дуб ясний, Дуб золотий, Дуб молочний, Дуб рустикаль, Дуб молочний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Вага | 7000 г |