



700 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Для дому |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість ключів | 15 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 15 мм |
| Глибина ключниці | 4 мм |
| Висота ключниці | 35 мм |
| Вага ключниці | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Внутрішня глибина ключниці | 40 мм |
| Внутрішня висота ключниці | 350 мм |
| Внутрішня ширина ключниці | 150 мм |
| Колір | Коричневий |