


120 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип кронштейна | Консольний |
| Спосіб установки | Настінний |
| Форма кронштейна | Прямокутна |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Покриття | Полімерно-порошкове |
| Колір | Чорний |
| Максимальне навантаження | 15 кг |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Відстань до стіни | 200 мм |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Висота | 150 мм |