



110 ₴
Показати оптові ціниТрапкова рейка з акації застосовується під час будівництва та оброблення парних,саун,бань і ванних для виготовлення трапиків на підлогу, для будівництва альтанок і альтанок та інших опоряджувальних робіт.Так само можливо застосовувати для виготовлення дерев'яних ширм і декору як усередині, так і зовні приміщення.
Акація одна з найстійкіших порід деревини, це найстійкіше дерево, що росте в Україні, стійке до розтріскування, механічним і кліматичним впливам.Іме благородний фісташковий колір.
Трапічна рейка з акації шліфувана та покрита терасною олією.
Переріз рейки 15*50 мм, довжина 1 або 2 метри
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Ґатунок пиломатеріалу | Добірний |
| Вологість | 8 % |
| Калібрування | Так |
| Товщина пиломатеріалу | 15 мм |
| Ширина пиломатеріала | 50 мм |
| Довжина пиломатеріалу | 1000 мм |
| Термомодифікована деревина | Ні |
| Колір | Білий |