

12 ₴
Штапік віконний дерев'яний — вид погонажних виробів із дерева, що являє собою дерев'яну стругану рейку, яку кріплять після встановлення одинарного полотна або склопакету у віконну стулку зсередини по її периметру.
Встановлений у віконну раму штапик надійно утримує скління в рамі, герметизує місця примикання скла до стулки, забезпечуючи утеплення й перешкоджаючи проникненню в приміщення бруду, пилу та вуличного шуму.
Також штапик відіграє й декоративну роль, надаючи вікна завершеного естетичного зовнішнього вигляду.
Штапік віконний дерев'яний Штапік виробляється з екологічно чистої деревини — сосни, що мають вологовід 10%, нeoбxoдимую для довжини пpaвільнoї екcплyatації.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип дверного погонажу | Звичайний |
| Вид дверного погонажу | Притворна планка |
| Матеріал погонажу | Дерево |
| Порода дерева | Сосна |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 1400 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Стан | Новий |