

2 350 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Сфера використання | HoReCa, Для офісу, Для дому, Салони краси, Для ванної кімнати |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал рами | Дерево |
| Колір | Венге темний |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | венге темний, Венге, Венге темний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Вага | 4000 г |