




900 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Колір (відтінок) меблів | Венге, Дуб сонома, Дуб крафт золотий, Бежевий, Дуб молочний |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 22 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Наявність висувних ящиків | Ні |
| Наявність дверцят | Ні |
| Глибина | 160 мм |
| Кількість полиць | 1 шт. |