



90 ₴
Показати оптові ціни| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вид плінтуса | Плінтус звичайний |
| Матеріал | Дерево |
| Ширина | 48 мм |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 2500 мм |
| Порода дерева | Сосна |
| Покриття | Без покриття |
| Колір | Бежевий |
| Вага | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Призначення | Для підлоги |
| Тип використання | Для внутрішніх робіт |
| Товщина | 15 мм |