





1 500 ₴
Показати оптові ціниДерев'яна дубова полиця для фотографій та картин - 120*80*1000 мм
Переваги полиць з дерева!
Дерево – лідер з екологічності серед усіх матеріалів. Безумовно, дерев'яні деталі в інтер'єрі освіжають його та наближають до природи.
Основні плюси дерев'яних полиць:
Натуральне дерево набагато менше збирає пил, ніж виріб з будь-якого іншого матеріалу.
Дерево не виділяє шкідливих речовин, матеріал-класика.
Доступність дерева все-таки перевершує всі інші матеріали для виготовлення полиць.
Полиця з натурального дерева:
Матеріал:
Дерево: Дуб
Колір:
Дерево покрите масло-воском, колір на вибір
Розміри:
Ширина - 12см.
Висота - 8см.
Довжина - 100 см
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | полиця навісна |
| Кількість ярусів (полиць) | 1 |
| Матеріал | Дерево |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Дуб молочний |
| Довжина | 1000 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 80 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Тип встановлення полиці | навісна |
| Кількість рівнів | 1 шт. |
| Глибина | 120 мм |